LOKAL
na
SPRZEDAŻ
1 850 000 PLN
2 500 PLN/m2
OLSZTYNŚródmieście
Opis
SPRZEDANE

Domy na Warmii i Mazurach prezentują nieruchomość w Centrum Olsztyna – nieopodal dworca głównego i całego zaplecza handlowo – usługowego miasta. PODANA CENA JEST KWOTĄ NETTO


Na sprzedaż cała kamienica zlokalizowana przy ul. Partyzantów 30. Budynek wpisany do rejestru zabytków stanowi obiekt o przeznaczeniu handlowo – usługowym oraz mieszkalnym. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI


Nieruchomość składa się z dwóch pięter oraz poddasza użytkowego. Dodatkową przestrzenią jest piwnica pod budynkiem. Każda z kondygnacji to powierzchnia całkowita ok. 180 m2 (obecnie użytkowej ok 120 m2). Mieszczą się tu otwarte przestrzenie, sale sprzedaży, zaplecza socjalne, pokoje biurowe, toalety, magazynki, stara maszynownia.


Nieruchomość o olbrzymim potencjale inwestycyjnym. Możliwość podziału obiektu na mniejsze powierzchnie biurowe pod wynajem lub powierzchnie mieszkalne. Dzięki śródmiejskiej lokalizacji, wszelkie urzędy oraz punkty usługowe znajdują się pod ręką. Bardzo dobra komunikacja miejska, a także bliskość głównego dworca zapewnią bezproblemowy dojazd do nieruchomości. Dzięki temu możliwe jest zaadaptowanie obiektu także pod usługi medyczne.Budynek wybudowany z cegły. Okna drewniane. Ogrzewanie gazowe. Grunt znajduje się w użytkowaniu wieczystym (ok 4900 zł na rok).
Funkcja budynku w historii:
*rok 1914 – kilka mieszkań, biuro, hurtownia piwa, a na dole restauracja.
*rok 1927 – mieszkanie, hurtownia piwa (piwiarnia i winiarnia). Trzy mieszkania na wynajem.
*rok 1937 – piwiarnia, wytwórnia wody mineralnej, hurtownia wyrobów spirytusowych, Piwa „Schonbucher” i „Radeberger” Pilzner.


Zapraszam na dzień pokazowy, który odbędzie się po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Więcej zdjęć na naszej stronie www(kropka)domynawarmiiimazurach(kropka)pl

Opiekun oferty - Marek Szczepkowski

tel. 608 252 575

marek@domynawarmiiimazurach.pl
domynawarmiiimazurach@gmail.com

Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości i pośrednikami.

Pomagamy także w zakresie znalezienia finansowania kredytowego na zakup nieruchomości.

Zapraszamy - Domy na Warmii i Mazurach.PREZENTACJE OBYWAJĄ SIĘ W REŻIMIE SANITARNYM, PROSIMY O ZASŁANIANIE UST I NOSA PODCZAS PREZENTACJI.
Szczegóły oferty

Cena1 850 000 PLN

Cena za m22 500 PLN

Powierzchnia740 m2

Liczba pięter3

Open SpaceTak

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Biurowe, Inne, Medyczne, Inne

Stan budynkuDo remontu