Tomaszkowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
299 000 PLN
Cena za m2
173,74 PLN
Powierzchnia działki
1 721 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
22
Długość działki (mb.)
73
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
32/7571/OGS

Opis nieruchomości

REZERWACJA
Super miejsce do życia! Tomaszkowo ul. Kukułki - działka budowlana z bezpośrednim sąsiedztwie wszelkich mediów (kanalizacja, wodociąg, gaz, prąd) w urokliwym leśnym klimacie na nowym osiedlu!
Działka (nr ewidencyjny 161/65) posiada powierzchnię 1721 m2. Ma kształt prostokąta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nowoczesne domy jednorodzinne.

Tomaszkowo to miejscowość obfitująca we wszelkie walory przyrodniczo - krajobrazowe, a przy tym posiada najlepszą infrastrukturę techniczną w okolicy.

Z działki dojdziemy w zaledwie kilka minut do dwóch jezior - najbliżej znajduje się jezioro Naterskie (Świętajno) oraz jezioro Wulpińskie. Okolica w ostatnich latach bardzo dynamicznie się rozwija. Znajduje się tu bardzo wiele nowych domów jednorodzinnych.

W Tomaszkowie znajduje się sklep spożywczy, restauracje, a także stadnina koni. Nieopodal znajduje się pole golfowe Mazury Golf & Country Club oraz nowoczesne hotele.

Dzięki bardzo dobrej komunikacji szybko znajdujemy się na południowym węźle Olsztyn - Południe - trasa S 51 Olsztyn - Olsztynek. Stąd jest po prostu wszędzie blisko. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu sprawia, że lokalizacja staje się wymarzona i idealna pod każdym względem.

Krótko mówiąc wszystkie cechy miejsca zarówno te techniczne, sąsiedztwo oraz warunki przyrodnicze klasyfikują lokalizację do statusu Premium.
Polecam i zapraszam.
Marek Szczepkowski Tel. 608 252 575


Zadzwoń i umów się na spotkanie i oględziny nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Pomagamy także w zakresie znalezienia finansowania kredytowego na zakup nieruchomości.


Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości i pośrednikami.
Zapraszamy - Domy na Warmii i Mazurach.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Centrum handlowe, Kościół, Zabudowa niska, Apteka, Bazarek, Jezioro, Rzeka, Fitnes, Bank, Szkoła, Przedszkole, Szpital, Las, Basen, Kort tenisowy, Przychodnia lekarska, Plac zabaw, Hala sportowa, Sklep, Uczelnia
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Widok na: Las

Kontakt

Marek Szczepkowski

Marek Szczepkowski

Telefon:
608252575
E-mail:
domynawarmiiimazurach@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Domy na Warmii i Mazurach Marek Szczepkowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Domy na Warmii i Mazurach Marek Szczepkowski z siedzibą przy Nowowiejskiego 9 lok. 404, 10-162 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres domynawarmiiimazurach@gmail.com… czytaj więcej