Gady

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
180 000 PLN
Cena za m2
42,98 PLN
Powierzchnia działki
4 188 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Numer oferty
27/7571/OGS

Opis nieruchomości

Ostatnia z trzech działek na sprzedaż! Dwie sąsiednie działki już sprzedane.

Na sprzedaż działka numer 213/39 w Gadach o powierzchni 4188 m2. To idealne miejsce pod budowę rodzinnego domu lub rekreację. Spokojna, malownicza okolica, bardzo blisko Olsztyna.

Gady to warmińska wieś położona w Gminie Dywity, niedaleko jeziora Wadąg, zaledwie 10 km od Olsztyna. Dojazd zajmuje ok. 15 minut. W tej otoczonej polami i lasami miejscowości znajdują się m.in. sklep przemysłowo-spożywczy, sklep rybny oraz zabytkowe kapliczki. Do miejscowości można dojechać z Olsztyna jadąc przez Wadąg i Słupy.

Działka położona w południowo-zachodniej część wsi (Gady 53) przy granicy z gminą Barczewo. To ostatnia z trzech wystawionych na sprzedaż działek. Na sąsiedniej działce trwają już prace budowlane, m.in. wyrównano teren pod drogę prowadzącą do działek. W sąsiedztwie znajdują się domy całoroczne. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
W zakresie mediów:
- woda z wodociągu
- prąd przy działce

Działki usytuowane przy polnej drodze gminnej, która prowadzi (ok. 120 m) bezpośrednio do głównej drogi między Gadami a Słupami.

Jeżeli chcesz niezwłocznie cieszyć się z walorów działki lub bezpiecznie ulokować środki pieniężne to umów się na spotkanie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Opiekunem oferty jest Paweł Sobociński
tel. 601 472 802

Pomagamy także w zakresie znalezienia finansowania kredytowego na zakup nieruchomości.
Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości i pośrednikami.
Zapraszamy - Domy na Warmii i Mazurach

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Paweł Sobociński

Paweł Sobociński

Telefon:
601472802
E-mail:
pawel@domynawarmiiimazurach.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Domy na Warmii i Mazurach Marek Szczepkowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Domy na Warmii i Mazurach Marek Szczepkowski z siedzibą przy Nowowiejskiego 9 lok. 404, 10-162 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres domynawarmiiimazurach@gmail.com… czytaj więcej